ERJ-U12F8251U
MFR.Part #
ERJ-U12F8251U
JLCPCB Part #
C1860886
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS