ERJ-S12F3830U
MFR.Part #
ERJ-S12F3830U
JLCPCB Part #
C4098971
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS