ERJ-HP6F51R0V
MFR.Part #
ERJ-HP6F51R0V
JLCPCB Part #
C6845339
Description
-55℃~+175℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS