ERJ-S12F1R54U
MFR.Part #
ERJ-S12F1R54U
JLCPCB Part #
C1861123
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.54Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS