ERA-6VPB5761V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VPB5761V
JLCPCB Part #
C1015172
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS