ERJ-S08F6651V
MFR.Part #
ERJ-S08F6651V
JLCPCB Part #
C2126666
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS