ERJ-S08F1300V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08F1300V
JLCPCB Part #
C2122352
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS