ERJ-S06F5362V
MFR.Part #
ERJ-S06F5362V
JLCPCB Part #
C4266440
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS