ERJ-UP8F5602V
MFR.Part #
ERJ-UP8F5602V
JLCPCB Part #
C3937838
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS