ERJ-S06D6981V
MFR.Part #
ERJ-S06D6981V
JLCPCB Part #
C2122125
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS