ERJ-S06D4873V
MFR.Part #
ERJ-S06D4873V
JLCPCB Part #
C4321581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS