ERJ-S06D3573V
MFR.Part #
ERJ-S06D3573V
JLCPCB Part #
C2126097
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS