ERJ-S03F6811V
MFR.Part #
ERJ-S03F6811V
JLCPCB Part #
C2113956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS