EEHZE1E221V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEHZE1E221V
JLCPCB Part #
C454291
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+145℃ 10.5mm 2000hrs@145℃ 220uF 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS