ERJ-S03F3R57V
MFR.Part #
ERJ-S03F3R57V
JLCPCB Part #
C1013873
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS