ERJ-U1TF8252U
MFR.Part #
ERJ-U1TF8252U
JLCPCB Part #
C4038353
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS