ERJ-S03F1780V
MFR.Part #
ERJ-S03F1780V
JLCPCB Part #
C2111879
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS