ERJ-S02D5603X
MFR.Part #
ERJ-S02D5603X
JLCPCB Part #
C2134349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS