ERJ-U1TD9103U
MFR.Part #
ERJ-U1TD9103U
JLCPCB Part #
C1709741
Description
-55℃~+155℃ 1W 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS