ERJ-PB6D8660V
MFR.Part #
ERJ-PB6D8660V
JLCPCB Part #
C2086759
Description
-55℃~+155℃ 200mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS