ERJ-PB6D8062V
MFR.Part #
ERJ-PB6D8062V
JLCPCB Part #
C2086623
Description
-55℃~+155℃ 200mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS