ERJ-PB6D5620V
MFR.Part #
ERJ-PB6D5620V
JLCPCB Part #
C2087602
Description
-55℃~+155℃ 200mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS