ERJ-PB6D4873V
MFR.Part #
ERJ-PB6D4873V
JLCPCB Part #
C3994919
Description
-55℃~+155℃ 200mW 487kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS