ERJ-PB6D2052V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2052V
JLCPCB Part #
C2087028
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS