ERJ-PB6D2051V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2051V
JLCPCB Part #
C4211678
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS