ERJ-PB6B4121V
MFR.Part #
ERJ-PB6B4121V
JLCPCB Part #
C4215138
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS