ERJ-PB3D8660V
MFR.Part #
ERJ-PB3D8660V
JLCPCB Part #
C2086431
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS