ERJ-PB3D6651V
MFR.Part #
ERJ-PB3D6651V
JLCPCB Part #
C2082192
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS