ERJ-PB3D6190V
MFR.Part #
ERJ-PB3D6190V
JLCPCB Part #
C2086895
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS