ERJ-PB3D4220V
MFR.Part #
ERJ-PB3D4220V
JLCPCB Part #
C2086619
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS