ERJ-PB3D3601V
MFR.Part #
ERJ-PB3D3601V
JLCPCB Part #
C2086204
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS