ERJ-PB3D3010V
MFR.Part #
ERJ-PB3D3010V
JLCPCB Part #
C2086287
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 301Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS