ERJ-PB3D2431V
MFR.Part #
ERJ-PB3D2431V
JLCPCB Part #
C2086696
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS