ERJ-PB3D2322V
MFR.Part #
ERJ-PB3D2322V
JLCPCB Part #
C2086509
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS