ERJ-PB3D2100V
MFR.Part #
ERJ-PB3D2100V
JLCPCB Part #
C2093197
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200V 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS