ERJ-PB3D2050V
MFR.Part #
ERJ-PB3D2050V
JLCPCB Part #
C2087002
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS