ERJ-PB3D1872V
MFR.Part #
ERJ-PB3D1872V
JLCPCB Part #
C2086752
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS