ERJ-PB3D1401V
MFR.Part #
ERJ-PB3D1401V
JLCPCB Part #
C2086284
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS