ERJ-PB3D1201V
MFR.Part #
ERJ-PB3D1201V
JLCPCB Part #
C2077926
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS