ERJ-PB3B9091V
MFR.Part #
ERJ-PB3B9091V
JLCPCB Part #
C4307727
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS