ERJ-PB3B8200V
MFR.Part #
ERJ-PB3B8200V
JLCPCB Part #
C3965026
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS