ERJ-PB3B8062V
MFR.Part #
ERJ-PB3B8062V
JLCPCB Part #
C4021263
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS