ERJ-PB3B8061V
MFR.Part #
ERJ-PB3B8061V
JLCPCB Part #
C6191110
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS