ERJ-PB3B8060V
MFR.Part #
ERJ-PB3B8060V
JLCPCB Part #
C2086604
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS