ERJPB3B7871V
MFR.Part #
ERJPB3B7871V
JLCPCB Part #
C413746
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS