ERJ-PB3B7322V
MFR.Part #
ERJ-PB3B7322V
JLCPCB Part #
C2086533
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS