ERJ-PB3B6981V
MFR.Part #
ERJ-PB3B6981V
JLCPCB Part #
C2086672
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS