ERJ-PB3B6340V
MFR.Part #
ERJ-PB3B6340V
JLCPCB Part #
C4331779
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS