ERJ-PB3B5230V
MFR.Part #
ERJ-PB3B5230V
JLCPCB Part #
C2086411
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS