ERJ-PB3B5112V
MFR.Part #
ERJ-PB3B5112V
JLCPCB Part #
C2086447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS